Nasze kursy on-line

Karta podarunkowa – bon szkoleniowy 2021

Zapraszamy do zakupienia karty podarunkowej, dzięki której osoba obdarowana będzie mogła zakupić kurs online lub zapłacić za inne produkty w naszym sklepie. Taki prezent to inwestycja w rozwój osobisty bliskiej nam osoby, która w obecnych czasach, pełnych zmienności i wyzwań, z pewnością zwróci się z nawiązką. Kartę można wykorzystać przez 12 miesięcy od daty zakupu. […]

Często zadawane pytania - FAQ

Dlaczego złota rybka nie rozwiąże wszystkich moich problemów?

Bardzo nam przykro, ale musimy Cię poinformować, że spełniająca życzenia złota rybka po prostu nie istnieje… Tak, to bardzo smutne. Dobra nowina jest jednak taka, że to Ty możesz nauczyć się rozwiązywać problemy w swojej pracy i otoczeniu, a my podpowiemy Ci skuteczny sposób. Stworzyliśmy go w oparciu o nasze osobiste doświadczenia i rezultaty.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do sekcji WYDARZENIA i zapisz się na jeden z naszych darmowych eventów on-line. Do usłyszenia!

Nadal nie jesteś pewien? Napisz do nas!

Dlaczego metoda KANTAN WAY jest skuteczna?

Podejście KANTAN WAY jest metodą stanowiącą połączenie dorobku japońskiej filozofii Kazien oraz wiedzy praktyków zarządzania i komunikacji, czyli ludzi sukcesu. Skuteczności Kaizen dowodzą zarówno japońskie osiągnięcia, jak i doświadczenia wielu osób z Zachodu, które z powodzeniem stosują kaizen w życiu.

My uzupełniliśmy kaizen o aspekty, które przynosiły efekty w naszym życiu zawodowych - a jesteśmy specjalistami od zarządzania projektami, optymalizacji procesów i rozwiązywania problemów. W zakładce START wskazaliśmy korporacje, w których pracowaliśmy i szkoliliśmy, a także podzieliliśmy się opiniami naszych kursantów - ich rezultaty są dla nas najlepszym potwierdzeniem.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do sekcji WYDARZENIA i zapisz się na jeden z naszych darmowych eventów on-line. Do usłyszenia!

Nadal nie jesteś pewien? Napisz do nas!

Czym wyróżnię się w pracy dzięki zastosowaniu KANTAN WAY?

My Polacy mamy piękną cechę, polegającą na tym, że mobilizujemy się i jednoczymy w czasie kryzysu. Ale mamy też pewną przywarę narodową - dużo narzekamy. Połączenie kryzysu z narzekaniem stanowi dość "uciążliwe" połączenie, szczególnie dla kierowników zarządzających ludźmi. Warto jednak zadać sobie pytanie, czy w ogóle musi dochodzić do problemów o rozmiarze kryzysów? I czy naprawdę frustracja jest nieodzownym elementem radzenia sobie z nimi?

Dzisiejszy świat jest bardzo złożony, a ciągłe zmiany stanowią już stały jego element - i to stanowi oczywiście potencjalne źródło wielu problemów i zmagań. Zatem jak podaje World Economic Forum, umiejętność rozwiązywania problemów będzie najbardziej poszukiwaną kompetencją w nadchodzącym czasie. Dlatego właśnie osoba, która potrafi działać na bieżąco i skutecznie, a także z optymistycznym nastawieniem, bardzo wyróżnia się w swoim otoczeniu. Co więcej, nasze kursy rozwijają dodatkowe kompetencje, takie jak:

  • Samodzielność i decyzyjność
  • Planowanie i organizacja
  • Praca zespołowa i komunikacja
  • Bycie liderem w swoim otoczeniu

Prawdziwy "Rozwiązywacz Problemów" to pracownik na wagę złota, gdyż uchroni pracodawcę i zespół przed niepotrzebnymi stratami czasu, pieniędzy i energii mentalnej, o którą dziś tak wszyscy szczególnie musimy zabiegać.

Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do sekcji WYDARZENIA i zapisz się na jeden z naszych darmowych eventów on-line. Do usłyszenia!

Nadal nie jesteś pewien? Napisz do nas!

Czym różni się kurs rozwiązywania problemów metodą KANTAN WAY od innych szkoleń?

Jest kilka ważnych aspektów wyróżniających nasz kurs, na które chcemy zwrócić TWOJĄ uwagę:

  • Podczas kursu poznajesz unikalny mechanizm siedmiu kroków KANTAN WAY, który stanowi uniwersalny sposób rozwiązywania problemów w pracy. Jest to autorska metoda i tylko my jej uczymy. W praktyce oznacza to, że zebraliśmy w jednym miejscu wiedzę i doświadczenie wielu ekspertów w postaci ustrukturyzowanej ścieżki transformacyjnej - dzięki temu rozwiązywanie problemów jest rezultatem autentycznego rozwoju osobistego.
  • Podstawę naszej oferty stanowi kurs, a nie szkolenie. Oznacza, że zdobywasz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale rozwijasz nowe umiejętności, dzięki możliwości zastosowania wiedzy w praktyce. Przygotowaliśmy także uniwersalne narzędzia gotowe do szybkiego wdrożenia. Nasz kurs łączy zatem w sobie aspekty transformacyjne, edukacyjne i narzędziowe, co pozwala zmaksymalizować jego użyteczność.
  • Kurs jest prowadzony on-line i jest rozłożony w czasie. Co więcej, wszystkie spotkania na żywo są nagrywane i udostępniane uczestnikom. Nasza platforma kursowa umożliwia dostęp do treści edukacyjnych przez 24/7, dzięki czemu możesz dostosować naukę do swoich preferencji i możliwości czasowych.
  • Zapisując się na kurs, zapisujesz się do społeczności, jeśli oczywiście masz na to ochotę. My ze swojej strony przygotowaliśmy różne opcje interakcji z innymi, aby umożliwić każdemu wsparcie i inspirację: webinarowe sesje Q&A, zamknięta grupę na Facebooku dla uczestników kursu, otwarta grupa dla wszystkich praktyków rozwiazywania problemów, wyzwania, artykuły i inne źródła darmowej wiedzy.
  • W ramach pakietu "Maksymalnego" możliwy jest mentoring z ekspertem. Uzyskujesz możliwość indywidualnego przeanalizowania swojego problemu i dzięki temu stworzenia rozwiązania "szytego na miarę".

Przeanalizowaliśmy rynek i wiemy, że nie ma obecnie takiego kursu, który w pełni łączy wszystkie powyższe aspekty. Z przyjemnością wypełniamy tę lukę i wychodzimy naprzeciw wyzwaniom obecnych czasów, aby rozwijać ważne kompetencje, które rynek pracy wysoko ceni. Mamy pełne przekonanie, że nasz kurs to wartościowa inwestycja w samego siebie.

Czy skorzystam z kursu w pełni, jeśli nie pracuję w korporacji?

Umiejętność rozwiązywania problemów jest obszarem świadomie rozwijanym w środowisku korporacyjnym, jednak w każdej firmie jest ona obecnie niezbędna i poszukiwana. Kurs jest zatem przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą poszerzyć swoje kompetencje w zakresie rozwiązywania problemów w pracy zawodowej. Dodatkowo wszystkie materiały szkoleniowe są przygotowane są w języku polskim.

Podejście KANTAN WAY stanowią proste kroki, uporządkowane pod kątem kolejności ich stosowania, co stanowi przejrzysty schemat działania, niezależnie od stanowiska pracy czy rodzaju problemu. Każdy moduł kursu dotyczy jednego kroku metody i będzie szczegółowo omówiony na różnych przykładach z życia zawodowego i prywatnego. Metoda KANTAN WAY jest uniwersalna, a my sami z powodzeniem stosujemy je w codziennym życiu. Koniecznie zapoznaj się z opiniami naszych kursantów, widocznych w sekcji START ("Skuteczność potwierdzona w praktyce") - osoby te pracują w firmach różnej wielkości, a nasz kurs spełnił ich oczekiwania.

Czy skorzystam z kursu, jeśli nie dam rady wziąć udziału we wszystkich wydarzeniach na żywo (wersja grupowa)?

Spokojnie, przewidzieliśmy ten wariant i wyszliśmy naprzeciw takim sytuacjom. Wszystkie spotkania on-line na żywo, czyli webinaria, po prostu nagrywamy. Jeśli nie możesz wziąć udziału w którymś z nich lub jeśli będziesz potrzebował powtórki, możesz odsłuchiwać dane nagranie dowolną ilość razy do końca trwania wykupionego dostępu (zazwyczaj jest to 12 miesięcy od daty zakupu, jednak datę końcową najlepiej sprawdzić logując się do swojego konta). Link do nagrania udostępniamy na platformie kursowej w przeciągu 48h od daty wydarzenia, jeśli oczywiście nie wydarzą się przeszkody niezależne od nas. W ramach każdej lekcji znajdziesz tam gotowe materiały szkoleniowe w postaci plików do ściągnięcia, więc zawsze będziesz na bieżąco z materiałem.

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz w naszej instrukcji.

Czy mam termin na ukończenie kursu?

Nie wyznaczamy końcowego terminu na skończenie kursu - pracujesz w swoim tempie i możesz go ukończyć w dowolnym momencie, w czasie trwania wykupionego dostępu (zazwyczaj jest to 12 miesięcy od daty zakupu, jednak datę końcową najlepiej sprawdzić logując się do swojego konta).

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz w naszej instrukcji.

Coś poszło nie tak? Napisz do nas!

Jakie są warunki uzyskania certyfikatu ukończenia kursu?

Certyfikat otrzymujesz po zakończeniu kursu. Platforma wygeneruje go automatycznie po odznaczeniu wszystkich lekcji jako ukończone. Ważne, abyś zatwierdził wszystkie lekcje w czasie trwania wykupionego dostępu (zazwyczaj jest to 12 miesięcy od daty zakupu, jednak datę końcową najlepiej sprawdzić logując się do swojego konta).

Więcej szczegółów technicznych znajdziesz w naszej instrukcji.

Coś poszło nie tak? Napisz do nas!

A co, jeśli nie chcę niczego usprawniać w swojej pracy?

Naprawdę? Obawiam się, że jesteś w sytuacji bez wyjścia pt. "Nie chcem, ale muszem - taki mamy klimat" 🙂 Niemniej jednak jesteśmy bardzo ciekawi Twojego uzasadnienia - napisz do nas i przekonaj nas, bo szczerze mówiąc, to nie do końca Ci wierzymy 🙂

Formularz do kontaktu znajdziesz, jak się pewnie domyślasz, w zakładce KONTAKT.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Close Menu
Dobrze trafiłeś :)

Dobrze trafiłeś :)

Pozytywne wyróżnienie się mocno zależy od skutecznego rozwiązywania problemów, a my się na tym dobrze znamy.

Pobierz bezpłatny artykuł "7 najczęstszych błędów w rozwiązywaniu problemów w pracy" i dodatkowo zapisz się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas treści o tematyce rozwiązywania problemów oraz informacje o aktualnych wydarzeniach.

Dziękujmy za Twoje zaufanie! Sprawdź proszę skrzynkę i potwierdź zapis. Jeśli nie widzisz emaila w głównej skrzynce to sprawdź w folderze SPAM. Artykuł otrzymasz on nas drogą mailową po udanym potwierdzeniu zapisu.

×
×

Koszyk