Nic co korpo, nie jest nam obce!

Pracowaliśmy w korporacji i wiele nas to nauczyło. Postanowiliśmy przekuć nasze doświadczenia w praktyczne rozwiązania.

Co robimy?

Uczymy skutecznego rozwiązywania problemów za pomocą autorskiej metody KANTAN WAY.

Tak, jest sposób na problemy. Ale uwaga, one nigdy nie znikną. Okazuje się, że złota rybka nie działa, co potwierdzają badania naukowe. My jednak mamy narzędzia, które stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenia zawodowe i jednocześnie rezultaty na ścieżce transformacji „od frustracji do działania”.

Polak, który nie narzeka?

Nasza przygoda z zawodowym rozwiązywaniem problemów zaczęła się w świecie korporacji. Obecnie prowadzimy własne biznesy, działamy wolontariacko, a teraz jeszcze nadszedł kryzys z powodu pandemii… czyli mamy sporo problemów. Jednak mamy się dobrze i wiemy co robić.

rybka-bw-min
Warstwa-7

Metoda KANTAN WAY to połączenie 2 wymiarów:

  • narzędzia łatwe do zastosowania

  • trening motywacji osobistej

Warstwa-8

To nie brak problemów, a umiejętność ich rozwiązywania zwiększa satysfakcję z pracy zawodowej!

Podejście KANTAN WAY jest sposobem na całościowy rozwój wewnętrznego potencjału, aby stać się osobą, która chce i potrafi rozwiązywać problemy. Taka postawa skutecznie redukuje stres i frustrację, a także pomaga pozytywnie wyróżnić się w miejscu pracy. Stworzyliśmy to miejsce, aby móc dzielić się z TOBĄ naszą wiedzą i doświadczeniami w zakresie systematycznego rozwiązywania problemów oraz wspierać TWÓJ rozwój osobisty.

Zapraszamy CIĘ do współpracy – rozwijaj się zawodowo poprzez:

koło-1

Praktyczne kursy on-line

koło-2

Treści edukacyjne

koło-3

Skuteczne narzędzia

koło-4

Mentoring i społeczność

Dlaczego to robimy?

Praca zawodowa w korporacji, gdzie rozwiązywanie problemów to chleb powszedni, zajęła nam w sumie 13 lat. Co robiliśmy? Jak każdy korpo-człowiek, mamy poczucie, że zajmowaliśmy się w tym czasie dosłownie WSZYSTKIM ;). W naszym przypadku oznacza to doświadczenie jako: pracownik Service Desk’u, Księgowy, Koordynator Szkoleń, Team Leader, Specjalista ds. Zarządzania Wiedzą, Specjalista ds. Lean Management, Project Manager, Trener i Mentor. Obecnie, korzystając z doświadczeń pracy korporacyjnej, rozwijamy swoje biznesy, jesteśmy konsultantami dla MŚP w zakresie usprawniania procesów, prowadzimy szkolenia i projekty, a także działamy wolontariacko. Cóż, ku naszemu zaskoczeniu okazało się, że poza korporacją też jest chaos i mnóstwo problemów.

Nasza wizja

Pragniemy zobaczyć, że każda osoba chętnie i skutecznie rozwiązuje problemy, dzięki czemu jest lepiej przygotowana do wyzwań XXI wieku!

Nasza misja

Wierzymy, że rozwiązywanie problemów jest "kompetencją przyszłości", dlatego propagujemy podejście KANTAN WAY - metodę skutecznego rozwiązywania problemów, która umożliwia rozwój osobisty i zyskanie autentycznej motywacji do działania.

Poznaj naszego trenera KANTAN WAY

Warstwa 2 kopia 6

Ewa Piechula-Popiołek

Kierownik Projektu
& Trener Biznesowy

Ewa ma ponad 8-letnie doświadczenie w projektach optymalizacyjnych i szkoleniach z zakresu ciągłego doskonalenia w BPO i SCC (głównie F&A i HR). Lubi pracować z ludźmi, analizować dane i rozwiązywać problemy. W trakcie swojej kariery zawodowej miała okazję zdobywać doświadczenie w zarządzaniu projektami, optymalizacji procesów, prowadzeniu szkoleń z zakresu Kaizen i komunikacji oraz w zarządzaniu wiedzą w 5 korporacjach. Wcześniej pracowała jako doradca zawodowy i trener w zakresie poszukiwania pracy. Ewa wielokrotnie udzielała się w projektach CSR, a obecnie jest koordynatorem i trenerem w Fundacji „Zwycięzcy”, która wspiera rozwój młodzieży.

Ewa jest mocno przekonana, że:

  • Nie ma podziału na dobro i zło - nasze wybory niech będą "życiodajne"

  • Swoją karierę zawodową najlepiej jest oprzeć o wartości i mocne strony

  • Powinniśmy żyć zgodnie ze swoim sercem ponad wszystko

Skorzystaj z naszych darmowych wydarzeń!